چرا باید صبر کنم تا کودک من حداقل 12 ماه سن داشته باشد تا شیر گاو را با بطری سرشیشه اونت معرفی کند؟

نوزادان نمی توانند شیر گاو را به راحتی و به راحتی شیر مادر یا فرمول هضم کنند. شیر گاو حاوی غلظت بالایی از پروتئین و مواد معدنی است ، که می تواند کلیه های نابالغ کودک شما را مالیات دهد.

شیر گاو مقدار کافی آهن ، ویتامین C و سایر مواد مغذی را برای نوزادان ندارد. حتی ممکن است در بعضی از نوزادان کم خونی فقر آهن ایجاد شود ، زیرا پروتئین شیر گاو می تواند باعث تحریک پوشش دستگاه گوارش شود و منجر به خون در مدفوع شود. سرانجام ، شیر گاو سالمترین نوع چربی را برای نوزادان در حال رشد فراهم نمی کند.

با این حال ، هنگامی که فرزند شما آماده هضم آن شد ، شیر لبنیات می تواند یک رژیم متعادل از غذاهای جامد را که شامل غلات ، سبزیجات ، میوه و گوشت است ، تکمیل کند.
چرا باید فرزند من شروع به نوشیدن شیر گاو کند؟

شیر منبع غنی کلسیم است ، که استخوانها و دندانهای قوی ایجاد می کند و به تنظیم ه شدن خون و کنترل عضلات کمک می کند. همچنین یکی از معدود منابع ویتامین D است که به بدن کمک می کند کلسیم را جذب کند و برای رشد استخوان بسیار مهم است. (تقریباً تمام شیرهای ایالات متحده با ویتامین D غنی شده اند)

شیر همچنین پروتئین را برای رشد فراهم می کند ، و کربوهیدرات ها را به بدن شما می دهند تا انرژی لازم در کل روز را به شما بدهد. و اگر فرزند شما به میزان کافی کلسیم از محل ست دریافت کند ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد در اواخر زندگی ، فشار خون بالا ، سکته مغزی ، سرطان روده بزرگ و شکستگی لگن را کاهش می دهد.
آیا وقتی کودک من شروع به نوشیدن شیر گاو می کند ، آیا باید شیر مادر را متوقف کنم؟

بعد از معرفی شیر گاو نیازی به شستن فرزندتان نیست. تا زمانی که هر دو از شیردهی لذت ببرید ، آکادمی اطفال آمریکا (AAP) می گوید خوب است که همچنان به اولین شیردهی فرزندتان با سرشیشه اونت سه سوراخه ادامه دهید.
کودک نوپای من چقدر شیر باید بخورد؟

طبق AAP ، یک ساله شما می تواند به میزان کافی کلسیم و ویتامین D را از 8 تا 12 اونس (1 تا 1 1/2 لیوان) شیر گاو - یا مقدار معادل سایر محصولات شیر ​​مانند ماست یا پنیر دریافت کند. در سن 2 سالگی ، کودک شما باید روزانه 16 اونس یا 2 فنجان شیر گاو یا سایر محصولات شیر ​​دریافت کند.

با این حال ، بیش از 32 اونس شیر (4 فنجان) شیر به کودک خود ندهید یا او ممکن است جایی برای سایر غذاهایی که برای دور کردن رژیم غذایی خود لازم است ، نداشته باشد. اگر کودک نوپا هنوز تشنه است ، آب پیشنهاد دهید.
آیا می توانم کودک نوپای خود را بدون چربی یا چربی کم مصرف کنم؟

در بیشتر موارد ، هنوز هم نیست. AAP توصیه می کند شیر کامل به کودکان 1 ساله داده شود مگر اینکه در معرض خطر چاقی باشند. کودکان در این سن برای حفظ وزن طبیعی و برای کمک به بدن در جذب ویتامین های A و D. به چربی بیشتر شیر کامل احتیاج دارند و غلظت پروتئین و مواد معدنی موجود در شیر غیر چربی نیز برای کودکان در این سن بسیار زیاد است. به محض اینکه فرزند شما 2 ساله شد ، شما ممکن است تصمیم بگیرید که او را به شیر کم چرب یا بدون چربی تبدیل کنید تا زمانی که به خوبی رشد کند.

استثنائات ممکن: پزشک فرزند شما ممکن است بعد از سن 1 سالگی شیر کم چربی (2 درصد) به کودک خود توصیه کند اگر اضافه وزن یا چاق هستید ، یا سابقه خانوادگی چاقی ، کلسترول بالا یا بیماری قلبی عروقی دارید.
به نظر نمی رسد کودک نوپای من شیر گاو را می خواهد. چگونه می توانم او را امتحان کنم؟

بعضی از کودکان نوپا بلافاصله به شیر گاو می روند ، اما برخی دیگر در ساخت این سوئیچ تردید ندارند زیرا از نظر بافت ، طعم و حتی درجه حرارت متفاوتی نسبت به شیر مادر دارد.

اگر این مورد در مورد کودک نوپای شما وجود دارد ، ابتدا شیر گاو را با مقداری شیر مادر یا فرمول مخلوط کنید. (یک قسمت شیر ​​را به سه قسمت شیر ​​مادر یا فرمول امتحان کنید.) سپس این نسبت را به آرامی تغییر دهید تا او 100 درصد شیر بنوشید. همچنین ممکن است به سرو شیر گاو در دمای اتاق کمک کند.

اگر فرزند شما به آنها اهمیتی ندهد ، می تواند توصیه های تغذیه ای شیر با سر شیشه اونت دو قطره یا فرآورده های شیر را برآورده سازد. اما روشهای زیادی برای گنجاندن این موارد در رژیم غذایی کودک وجود دارد. مثلا:

شیر را به غلات خود اضافه کنید.
    ماست ، پنیر کلوچه ، پودینگ ، کاستارد یا تکان های میان وعده را سرو کنید.
    به جای آب سوپ را با شیر درست کنید.
    یک سس یا شیر بر پایه شیر را به گلدان ها اضافه کنید.

اگر فرزند من نتواند شیر را تحمل کند یا نتواند آن را بخاطر اینکه ما گیاهخوار هستیم ، چه کنیم؟

صرف نظر از این دلیل که کودک شما از شیر و سایر محصولات لبنی کلسیم و ویتامین D دریافت نمی کند ، پزشک متخصص کودک شما احتمالاً شیر سویا غنی شده یا کلسیم و ویتامین D را توصیه می کند.
آیا برای فرزندم باید شیر ارگانیک یا هورمونی بخرم؟

هیچ مدرک قطعی وجود ندارد که نشان دهد این نوع شیر برای کودکان بهتر است اما هیچ ضرری در آنها وجود ندارد. (شیر ارگانیک گران قیمت تر است.) در مورد هورمون های رشد در شیر و غذاهای ارگانیک بخوانید تا در تصمیم گیری به شما کمک کنند.

بطری های شیر نوزاد با سرشیشه های اونت شیر ,، ,کند ,گاو ,کودک ,های ,شیر گاو ,را به ,می کند ,ویتامین d ,است ،منبع

شیر خشک یا شیر گاو رو چطور با بطری با سرشیشه های اونت به بچه ها بدیم ؟

راه های ارتباطی کودک با بطری شیشه سرشیشه اونت برای اولین بار

چگونه کودک رو برای اولین بار با بطری سرشیشه اونت آشنا کنیم ؟

اصول اولیه شیر دادن با بطری های شیر نوزاد به همراه سرشیشه اونت

چگونه یک بطری شیر با سرشیشه اونت بخریم ؟

انتخاب فرمول غذای کودک با بطری نوزاد با سرشیشه اونت

چند بار باید بطری تغذیه کودک با سرشیشه اونت خود را تعویض کنید؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

خرید پارکت با قیمت مناسب free pc tips and dl قطعات موبایل - تاچ ال سی دی - باتری موبایل و فلت گوشی آهنگ فروش بسته ها و پکیج های پولساز سریال,اهنگ,خبر,فیلم هر چی که بخوای پوچ عرقیات 12 سایتی برای همه