8:30 بعد از ظهر: او 6 تا 8 اونس سرشیشه اونت سه سوراخه کامل دارد. من هنوز او را تکان می دهم و "تو آفتاب من هستی" بارها و بارها آواز می خوانم تا وقتی که خوابش برد. می دانم که برخی فکر می کنند این یک عادت بد است ، اما من یک مادر شاغل هستم و می خواهم تا حد ممکن در کنار او باشم!
برنامه 3: یک فرمول تغذیه ماندن در خانه در خانه یک مادر 11 ماهه

یادداشت سردبیر: این برنامه یک روال ترکیبی (پدر و مادر به رهبری کودک) است

8:15 الی 8:30 دقیقه بعد از ظهر: جکسون از خواب بیدار می شود.

ساعت 9 بعد از ظهر: صبحانه - او یک فنجان حاوی 8 فنجان حاوی فرمول به همراه جو دوسر ، ماست و قطعات کوچک میوه و وافل یا نان تست دارد.

9:20 تا 11 بعد از ظهر: زمان پخش! من برای او خواندم ، ما برنامه تلویزیونی بچه ها را از طریق تلویزیون تماشا می کنیم ، آواز می خوانیم و با صفحه کلید ، توپ ، مجموعه قطار و سایر اسباب بازی های او بازی می کنیم.

ظهر: ناهار. تکه های کوچک ساندویچ پنیر کبابی ، میوه ، سبزیجات ، مرغ کبابی ، پیتزا خانگی ، ژامبون ، سوپ یا هر نوع باقیمانده از شام. او همچنین یک فنجان شیرین دیگر با 8 اونس نوشابه می نوشد.

ساعت 12:30 تا 1:30 بعد از ظهر: زمان پخش بیشتر.

1:30 تا 3:30 بعد از ظهر.: زمان ناپ.

ساعت 4 بعد از ظهر: زمان پخش!

5:30 بعد از ظهر: شام. هر چیزی از ناهار یا تکه های کوچک ماهی ، مرغ ، استیک ، پای چوپان ، قارچ ، سیب زمینی ، میوه و سبزیجات مختلف یا ماکارونی. او همراه شام ​​آب دارد.

6 بعد از ظهر: زمان حمام.

6:30 بعد از ظهر: زمان کودک !

ساعت 7 بعد از ظهر: بشقاب پرش را بگیرید و یک فنجان کرکی دیگر با سر شیشه اونت سه قطره 8 اونس تهیه کنید. پس از این ، دندان های او را مسواک می زنیم.

ساعت 7:15 بعد از ظهر: ما بازی را ادامه می دهیم تا زمانی که او علائمی را نشان دهد که خواب آلود است یا ساعت 9 بعد از ظهر می شود. (من مهم نیست که چه چیزی باشد.)

شب ها با اسباب بازی های پر سر و صدا بازی نمی کنیم. اکثراً از روز می خوانیم و باد می کنیم. او حدود پنج دقیقه پس از قرار دادن در گهواره خوابیده و تمام شب را می خوابید.
تبلیغات | صفحه زیر ادامه دارد
برنامه 4: مادر شیردهی که در خانه بماند در خانه یک مادر 12 ماهه است

بین ساعت 7 و 8 بعد از ظهر: رید از خواب بیدار می شود و من او را پرستار می کنم ، در حالی که صبحانه می خورم او بازی می کند.

حدود ساعت 8:30 الی 9 بعد از ظهر: او صبحانه می خورد - معمولاً نصف وافل را به قطعات کوچک ، ماست ، کمی غذای کودک یا غلات کودک و برخی از میوه ها خرد می کنند. او از یک فنجان شیرین شیر کامل یا آب می نوشد ، اما فقط یک زن و شوهر از اونس است. اگر هوا خوب باشد ، ما بعد از خوردن غذا به پیاده روی می رویم.

10:30 دقیقه بعد از ظهر: او به مدت یک ساعت و 10 دقیقه چرت می زند (اگر خوش شانس باشم ، اما بعضی اوقات کوتاه تر است).

ظهر: ناهار - معمولاً یک گلدان غذای کودک و یا بوقلمون با سبزیجات (گاهی اوقات نخود فرنگی یا مقداری کلم بروکلی را درون آن خرد می کنم) ، به علاوه مقداری غلات خشک و تکه های پنیر ، میوه یا ذرت. او هیچ سبزی را با دست نمی خورد ، اما آنها را در غذای کودک مخلوط می خورد. او در طول روز شیر و آب می نوشد اما احتمالاً در کل فقط 8 اونس است. ما روی آن کار می کنیم من امیدوارم که وقتی کاملاً از بین برود ، او بیشتر بنوشید.

1 تا 2:30 بعد از ظهر: ما بازی می کنیم ، این بدان معناست که او به طور کلی او را در سفره قهوه و نیمکت سفر می کند و اسباب بازی های خود را به هم می زند. اسباب بازی های مورد علاقه او در واقع اسباب بازی ها نیستند - آنها مجله ، بخشنامه رومه ، لوله کاغذ بسته بندی نشده و بطری های پلاستیکی آب هستند. در عوض بعضی اوقات ما به جای آن عمل می کنیم.

2:30 تا 3 بعد از ظهر: میان وعده (غذاهای انگشتی و شیر در یک فنجان گنگ) و سپس زمان چرت زدن (دوباره برای یک ساعت و 10 دقیقه).

ساعت 4 بعد از ظهر: زمان اجرای بیشتر یا اجرای بد. حدود ساعت 5 بعد از ظهر ، شوهرم دست به دست می شود و کمی استراحت می کنم.

ساعت 5:30 بعد از ظهر: صبحانه - اساساً همان ناهار.

ساعت 7:30 بعد از ظهر: حمام ، کتاب ، پرستاری ، مسواک ، و او معمولاً در 8 بعد از ظهر در خواب است.
تبلیغات | صفحه زیر ادامه دارد
برنامه 5: یک مادر تغذیه با فرمول و شیردهی یک مادر 11 ماهه

بین ساعت 5:30 و 7 بعد از ظهر: از خواب بیدار ، پرستار و نوازش در رختخواب.

7:30 الی 8:15 دقیقه بعد از ظهر: مایا و من سوار بچه نگهدار می شویم. من او را رها می کنم و به سر کار می روم.

8:30 بعد از ظهر: مایا صبحانه دارد - غذاهای انگشتی و غذای خالص کودک.

9:30 بعد از ظهر: بطری 5 اونس فرمول.

10:30 تا 11 بعد از ظهر: چرت کوتاه.

ساعت 11 صبح تا 12:30 بعد از ظهر: زمان پخش.

12:30 تا 1 بعد از ظهر: ناهار - غذاهای انگشتی و برخی از غذاهای کودک ، به همراه یک بطری سرشیشه اونت صفر 5 اونس با فرمول.

ساعت 1 تا 1:30 بعد از ظهر: زمان پخش.

ساعت 1:30 بعد از ظهر: میان وعده - غلات سبوس دار یا سایر غذاهای انگشت.

بطری های شیر نوزاد با سرشیشه های اونت ، ,ظهر ,یک ,ساعت ,های ,کودک ,بعد از ,از ظهر ,30 بعد ,ظهر زمان ,می کنیممنبع

شیر خشک یا شیر گاو رو چطور با بطری با سرشیشه های اونت به بچه ها بدیم ؟

راه های ارتباطی کودک با بطری شیشه سرشیشه اونت برای اولین بار

چگونه کودک رو برای اولین بار با بطری سرشیشه اونت آشنا کنیم ؟

اصول اولیه شیر دادن با بطری های شیر نوزاد به همراه سرشیشه اونت

چگونه یک بطری شیر با سرشیشه اونت بخریم ؟

انتخاب فرمول غذای کودک با بطری نوزاد با سرشیشه اونت

چند بار باید بطری تغذیه کودک با سرشیشه اونت خود را تعویض کنید؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی پارکت لمینت دانلود سرا تخفیف دانلود آهنگ جدید,دانلود موزیک,دانلود فیلم و سریال,برف مدیا kdsjfedfioiofi اطلاعات دنیای پزشکی rosalynfhq803 tapak سفر و تور و گردش خرید بهترین ترازوی صدر راستین