من همه چیز را امتحان کردم ، اما کودک من فقط ناامید و مقاوم تر می شود. کودک شما برای عادت کردن به احساسات جدید نیاز به زمان دارد ، بنابراین قبل از امتحان چیزهای جدید با همان سرشیشه اونت دی جی کالا ، بطری و روش تغذیه بچسبانید. تغییر مداوم موقعیت تغذیه یا خاموش کردن نوک سینه های جدید ممکن است در نهایت او را گیج کننده (و ناامید کننده) کند.

اطمینان حاصل کنید که در این فرآیند زمان زیادی برای کم کردن سرعت آن دارید. اگر کودک شما شروع به گریستن کرد و بطری را به بیرون هل داد ، خاموش شوید ، او را آرام کنید و دوباره امتحان کنید. اگر سعی کرده اید بطری را پیشنهاد کنید و کودک شما سه بار امتناع کرده است ، بگذارید فعلاً این کار را انجام دهید. (حداقل پنج دقیقه قبل از تغذیه با شیر مادر صبر کنید - به این ترتیب وی با رضایت فوری از همکار خودداری می کند بطری را امتناع کند.)

هنگامی که کودک شما هوشیار و پذیرنده است اما گرسنه گرسنه نیست ، دوباره بطری را ظرف یک یا دو ساعت پیشنهاد دهید.
تبلیغات | صفحه زیر ادامه دارد
کودک من در ابتدا به راحتی بطری را برداشت ، اما اکنون او فقط می خواهد شیر مادر بخورد.

موفقیت اولیه وماً تضمین کننده سنگ آهن نیست که کودک شما همیشه یک بطری بخورد. بسیاری از نوزادانی که بطور کامل بطری دریافت کرده اند ناگهان تصمیم می گیرند که آنها به راحتی شیر مادر را ترجیح می دهند و دیگر بطری نمی خواهند. چرا که نه؟ تغذیه با شیر مادر گرم ، دنج است و فرد موردعلاقه آنها را شامل می شود - مامان.

اما نگران نباشید: برای اکثر نوزادان ، این فقط یک مرحله رشد کوتاه مدت است. اگر کودک شما به طور ناگهانی از مصرف بطری سرشیشه اونت صفر  امتناع ورزد ، با پزشک فرزند خود صحبت کنید تا یک دلیل پزشکی را رد کند ، سپس در زمان دیگری سعی کنید دوباره آن را تجویز کنید.
اگر بخواهم بطری را پرش کنم و به کودک خود یاد بدهم که از یک فنجان بنوشد ، چه می شود؟

در بعضی از کشورها ، به نوزادانی که نمی توانند پرستاری کنند ، آموزش می دهند که از لیوان استفاده کنند. برخی از مزایای این روش وجود دارد: هیچ مشکلی برای گیج کردن نوک وجود ندارد ، و شما وسوسه نخواهید شد که کودک خود را با استفاده از یک بطری در زمان چرت زدن یا خوابیدن به خواب بکشید (که می تواند منجر به پوسیدگی دندان شود). همچنین هرگز نیازی به شکستن یک عادت بطری نخواهید داشت.

البته کمک به نوشیدن کودک از یک فنجان بسیار وقت گیر است. مگر در مواردی که از یک فنجان کوزه ای یا یک فنجان با نی داخلی استفاده کنید ، باید به نوشیدنی او کمک کنید - و برای ظروف سرباز یا مسافر اجتناب ناپذیر آماده شوید. ارائه دهندگان مراقبت های روز ممکن است نتوانند این ترتیب را در خود جای دهند.

بسیاری از همان اصول معرفی کودک شما به یک بطری در استفاده از یک فنجان صادق است. به او كمك كنيد كه در سنین پایین به یک فنجان عادت كند (اما تا زمانی كه شیردهی به خوبی برقرار نشود) و به تدریج آن را معرفی كنید - یكی از آنها در روز تغذیه كنید. اگر به کار خود برگشته اید ، چند هفته قبل از آن شروع کنید تا فرزند شما وقت داشته باشد که به این روش تغذیه جدید عادت کند.
تبلیغات | صفحه زیر ادامه دارد
کودک من کاملاً از گرفتن بطری امتناع می ورزد. باید چکار کنم؟

وقتی این اتفاق بیفتد ، غیرقانونی نیست كه خود را سرزنش كنید ، گفت: "اگر فقط من از ابتدا یك بطری سرشیشه اونت جریان متغیر به او داده بودم ، این اتفاق نمی افتد." اما این درست نیست. بعضی از نوزادان هرگز یک بطری مصرف نمی کنند.

دیگران ممکن است به شما بگویند اگر فقط منتظر او باشید ، در نهایت او به اندازه کافی گرسنه می شود که یک بطری بخورد. این وماً صحیح نیست ، و ایجاد یک کودک بدون خوردن غذاهای طولانی مدت ایده خوبی نیست. وقت صرف غذا را به یک میدان نبرد تبدیل نکنید.

اگر همه تلاشها برای تغذیه بطری او با شکست مواجه شد ، به مسیر جام بروید. او را به صورت قائم در یک بازو نگه دارید و فنجان را به دهان خود بیاورید ، آن را به آرامی کج کنید تا مقداری شیر یا فرمول فرو رود. او در ابتدا آن را بلند می کند و بعد می فهمد که آن را بنوشید. برای همین کار می توانید از یک قاشق دارویی توخالی نیز استفاده کنید.
چه اتفاقی می افتد اگر تصمیم بگیرم کودک خود را از سینه بکشم؟

اگر تصمیم به شیر دادن به کودک خود گرفته اید ، یا فقط قبل و بعد از کار پرستاری می کنید ، به خاطر اینکه هفته ها یا ماه ها از شیر مادر به کودک خود داده اید ، شایسته تبریک و پشتیبانی هستید. فقط مطمئن باشید که کودک شما هنگام تغذیه بطری که با تغذیه با شیر مادر انجام داده ، همان زمان یک بار ، از نظر جسمی و با او محبت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاهش این انتقال ، مقاله ما در مورد نحوه شیر دادن به کودک خود را ببینید.

بطری های شیر نوزاد با سرشیشه های اونت ، ,بطری ,یک ,کودک ,شیر ,تغذیه ,کودک شما ,بطری را ,یک فنجان ,کودک خود ,شیر مادرمنبع

شیر خشک یا شیر گاو رو چطور با بطری با سرشیشه های اونت به بچه ها بدیم ؟

راه های ارتباطی کودک با بطری شیشه سرشیشه اونت برای اولین بار

چگونه کودک رو برای اولین بار با بطری سرشیشه اونت آشنا کنیم ؟

اصول اولیه شیر دادن با بطری های شیر نوزاد به همراه سرشیشه اونت

چگونه یک بطری شیر با سرشیشه اونت بخریم ؟

انتخاب فرمول غذای کودک با بطری نوزاد با سرشیشه اونت

چند بار باید بطری تغذیه کودک با سرشیشه اونت خود را تعویض کنید؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

Ephraimi7o6sc rumah ایوان سبز خرید اینترنتی لاستیک کومهو روزانه خريد كيف پول موبایل اداری تبلت زنانه دخترانه دانشجویی اداری مردانه 2020 دوختودوز بروزترین مرجع دانلود نمایندگی لاستیک فالکن Everthingo Online Store لوازم یدکی بلدوزر کوماتسو