مقاله خوبی که دخترم را توصیف می کند و روزهای اولیه هستم. به جای "سینه بهترین است" من این جمله را دوست دارم که "تغذیه بهترین است" است. ویزیت متخصص اطفال در روز سوم ، وی از طریق بطری به مکمل فرمول داده شد. با این سرشیشه نچرال اونت  حال ، موردی که در این مقاله وجود ندارد این است که چگونه فرمول به نوزاد داده می شود. بهترین روش از طریق بطری ها (از طریق SNS ، سرنگ ، تغذیه قاشق یا حداقل تغذیه بطری) انجام نمی شود ، اما پزشک متخصص اطفال من در این مورد "پا" نبود. و این در حالیست که این برای ما فاجعه بار نبود. در حدود 50 خوراک (که حدود 25 ساعت گریه اضافی است) احساس ناخوشایند می کند در حالی که من یک کودک 2 هفته را برای شیر دادن مجدداً آموزش داده ام. مراحل میانی بین علت و نتیجه نهایی نیز به وضوح در مورد آنچه که اقدامات مداخله می کنند نیاز دارند ، زیرا به نظر می رسد اکثر پزشکان دقیقاً مانند یک روز یا دو روز "یا" یک هفته یا بیشتر "(از جهنم) هستند. و به نظر نمی رسد تا زمانی که آمار در پایان معلوم شود آنها اهمیت می دهند. آن هفته جهنم (نیمی از زندگی کودک) به روابط مادر / نوزاد نیز آسیب می زند و برای بازسازی نیز زمان لازم است.

در روز سوم زندگی فرزندم هر کاری را انجام می دادم که پزشک متخصص اطفال می گفت انجام می دادم زیرا من فقط در 3 روز 4 ساعت خواب داشتم و هنوز هیچ احساسی از مادر ندارم. حالا می دانم که نباید به پزشک متخصص اطفال خود اعتماد کردم تا در واقع تمام جزئیات مربوط به عدم استفاده از فرمول را در مورد عواقب عظیم دیگر نشان بدهم و باید با یک مشاور شیردهی م کردم یا حداقل اطلاعات بیشتری را در مورد خودم جمع آوری کردم.

برای درک واگرایی بین این دو دیدگاه ، مفید است که ببینیم چه کسی می نویسد:

دکتر مک کارتی یک زن است و پیچیدگی های متن زندگی زندگی  سرشیشه ارتودنسی اونت یک زن را درک می کند.

دکتر نیومن مردی است که بهتر می داند.

بدن خود دکتر مک کارتی این تجربه را داشته است که "مسائل پزشکی و لجستیکی" تنها با شیردهی ممکن است تداخل داشته باشد.

دکتر نیومن آن را به عنوان یک استدلال یا یا استدلال بیان می کند ، که متأسفانه نکات خوبی را که در مورد وم ارائه کمک های شیردهی به مادران به مادران تازه ارائه می دهد ، باطل نمی کند.

APRIL 3RD POSTED، 20 at 7:57 PM

هلن بایرن

در بحث بین در مقابل فرمول ، یک طرف همیشه طرف دیگر را به "شیطنت ، گناه ، بد مادر شدن" و غیره متهم می کند. بله ، فرد تغذیه بهتری می کند ، اما بسیاری از خانم ها به دلایل مختلف نیاز به استفاده از فرمول دارند قیمت سرشیشه اونت . زمان تبلیغ هر دو و متوقف کردن فریاد زدن یکدیگر.

مقاله اخیر من در مجله کودکان درباره مکمل زودرس نوزادان تازه متولد شده:

چند روز اول پس از تولد برای تأمین شیر مناسب بعداً ، برای تأمین شیر مناسب ، برای پیشگیری از مشکلات مربوط به شیردهی و مادری که شیر مادر می تواند بسیار مهم باشد. به جای کمک ، بسیاری از مادران پس از مانع با مشکل روبرو می شوند:

- با مداخلات غیرضروری در حین زایمان و تولد شروع می شود.

- با جدایی مادران و نوزادان پس از تولد ادامه می یابد.

- با تضعیف توانایی مادر در شیر دادن با دادن کلیه قوانین آسیب زا از جمله "تغذیه فقط 15 دقیقه روی یک سینه" ، "فقط هر 3 ساعت تغذیه" ، "وزن کودک قبل و بعد از آن ، این وضعیت بدتر می شود. تغذیه با شیر مادر برای دیدن چقدر شیر مادر خود را دریافت کرده است "و غیره

این همه مادران بدتر می شوند و تقریباً هیچ کمک واقعی درمورد شیردهی دریافت خرید اینترنتی سرشیشه اونت  نمی کنند. هیچ کس در بیمارستان وجود ندارد که به آنها نشان دهد چطور کودک را به خوبی چسباند یا چگونه تشخیص دهد که کودک به اندازه کافی از شیر می گیرد یا نه. تغذیه با شیر مادر غیرقابل پیش بینی است زیرا متخصصان بهداشت نمی دانند در مراقبت از مادران و نوزادان شیرده چه چیزی را باید جستجو کنند و فقط خیلی دیر متوجه می شوند که اوضاع خیلی بد پیش می رود که در این زمان خود شیردهی سرزنش می شود.

عدم ارائه کمک به شیردهی ، ندانستن چگونگی اطمینان از این که کودک مقادیر کافی شیر مادر را از ابتدا از بدو تولد از می نوشد ، ندانستن چگونگی افزایش مصرف شیر مادر توسط کودک و چگونگی کمک به طیف وسیعی از مسائل مربوط به تغذیه با شیر مادر مانند درد. نوک سینه ها یا نوزادانی که به هم چسبیده نیستند ، در نهایت منجر به تبدیل شدن به فرمول به عنوان راه حل می شود. ناآگاهی در مورد چگونگی عملکرد شیردهی و امتناع از دستیابی به مهارتهای دستی برای کمک به مادران شیرده در موفقیت در شیردهی منجر به تغذیه زودرس با فرمول می شود. یک چیز دائماً نادیده گرفته می شود - کمک به شیردهی باید به واقعی بودن کمک به شیردهی اشاره کند. دادن بطری فرمول در تغذیه با شیر مادر کمکی نمی کند. با این حال ، این دقیقاً همان چیزی است که یک مطالعه جدید در ژورنال اطفال منتشر شده است (V. Flaherman و همکاران: تأثیر فرمول محدود اولیه در تغذیه با شیر مادر ، بستری مجدد و میوتای روده: یک کارآزمایی بالینی تصادفی ؛ https://doi.org /10.1016/j.jpeds.2017.12.073) وانمود می کند که به والدین بگوید.

بنابراین به جای اینکه ببینیم چگونه می توان از مادران در تمایل به شیر دهی کمک گرفت و از آنها حمایت کرد ، در این مطالعه آنها بعد از هر بار تغذیه از روز دوم زندگی 10 میلی لیتر فرمول می دهند. این بدان معنی است که در نهایت ، کل دریافت شیر ​​آن نوزادان به فرمول تبدیل می شود. ده میلی لیتر فرمول بعد از هر بار تغذیه نیز به این معنی است که کودک قبل از اینکه دوباره علاقه به شیر دهی داشته باشید مدت طولانی طول خواهد کشید و به میزان کمتری شیر مادر را تغذیه می کند و بنابراین زمان بسیار مهم برای فروشگاه های خرید سرشیشه اونت  افزایش عرضه شیر درست بعد از تولد از بین می رود.

جای تعجب نیست که فقط از هر 4 مادر که برای مطالعه استخدام شده اند ، قبول کردند که شرکت کنند. این به تنهایی باید به ما بگوید که مادران چقدر شیر می خورند. و اگر آنها می خواهند به شیردهی بپردازند ، قبل از هر چیز باید از تغذیه با شیر مادر کمک بگیرند ، به آنها فرمول ارائه نمی شود و به آنها گفته می شود که "فرمول محدود زودرس" غیرضروری به شیردهی کمک می کند و بی ضرر است.

همچنین شگفت آور است كه نویسندگان این مطالعه - كه یكی از آنها مشاور می باشد و از طرف یك شركت فرمول در حالی كه ویراستار مجله اطفال نیز هست (در مورد تضاد منافع صحبت كنید) بودجه دریافت كرده اند نیز استخدام می كنند. نوزادان برای محاکمه و در چند روز اول زندگی آنها را به نوزادانی که با فرمول تغذیه می شوند تبدیل می کند. آنها با گفتن اینکه این کار به شیردهی کمک می کند انجام این کار را توجیه می کنند. اما چگونه آنها این را می دانند؟ زیرا آنها در 1 هفته و بعد از 1 ماه ان تلفنی تماس گرفته و از آنها پرسیدند که شیردهی چگونه پیش می رود. بیش از 33 سال ان شیرده کار کردم و دریافتم که مکالمات تلفنی غیرقابل اعتماد و گمراه کننده از نظر ارزیابی چگونگی عملکرد شیردهی می تواند باشد. فقط خیلی اوقات اتفاق می افتد که مادر با توصیف وضعیت خود و سپس در صورت مشاهده  آموزش شستشو سرشیشه اونت نچرال حضوری ، تصویری کاملاً متفاوت را مشاهده می کند. نوزادانی که به آن چرت نمی زنند ، به ندرت دیده نمی شوند که توسط مادران و نوزادانی که از شیر نمی گیرند ، چنگ بزنند ، تصور می شود نوزادانی که شیر می گیرند. بنابراین در این مطالعه ، در حقیقت ، هیچ یک از نوزادان در سینه مشاهده نشده و شیردهی به هیچ وجه به صورت شخصی ارزیابی نشده است. با این حال نویسندگان نتیجه می گیرند که نوزادان در هر دو گروه در 1 هفته و 1 ماه به خوبی تغذیه می کردند.

آنها درباره میزان بستری مجدد در بیمارستان صحبت می کنند و می گویند در گروه شیردهی این میزان بیشتر بود. و با این حال ، یکی از بستری مجدد در گروه شیردهی به دلیل عفونت ناف و دیگری به دلایلی نامعلوم بود. و 3 مورد مجدد برای زردی؟ هیچ جزئیاتی ارائه نشده اما می دانیم که اولین قدم برای این مادران کمک های صالح در امر شیردهی بوده است. سرشیشه 4 سوراخ اونت 

و بعد از اینکه نوزادان برای اولین روزهای مهم زندگی خود را تغذیه کردند ، ماوتا خیلی خوب بود؟ ما مطالعات بیشماری را نشان می دهیم که چگونه فرمول در حال تغییر فلور باکتریایی فرمول نوزادان تغذیه می شود و با این وجود این نویسندگان ادعا می کنند که آزمایش 8 نوزاد از 164 نوزاد خود برای تعداد کمی از پارامترها کافی است تا مطمئن شویم که ماوتا تاثیری نداشته است. سرشیشه 3 سوراخ اونت 

سفید سفید

من 100٪ با جک نیومن موافقم.

بطری های شیر نوزاد با سرشیشه های اونت ، ,شیر ,تغذیه ,شیردهی ,فرمول ,مادر ,می کند ,می شود ,شیر مادر ,است که ,به شیردهی ,پزشک متخصص اطفال ,چگونگی عملکرد شیردهیمنبع

شیر خشک یا شیر گاو رو چطور با بطری با سرشیشه های اونت به بچه ها بدیم ؟

راه های ارتباطی کودک با بطری شیشه سرشیشه اونت برای اولین بار

چگونه کودک رو برای اولین بار با بطری سرشیشه اونت آشنا کنیم ؟

اصول اولیه شیر دادن با بطری های شیر نوزاد به همراه سرشیشه اونت

چگونه یک بطری شیر با سرشیشه اونت بخریم ؟

انتخاب فرمول غذای کودک با بطری نوزاد با سرشیشه اونت

چند بار باید بطری تغذیه کودک با سرشیشه اونت خود را تعویض کنید؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

بالشتک پشت گردنی ماشین طرح گربه سه بعدی آنلاین لوازم یدکی بلدوزر ایرانی مدرن شاپ درب های سرویس بهداشتی hpl دانلود فیلم وسریال و انیمیشن و موزیک 2020 seokar مرکز فروش انواع پالت پلاستیکی موزیک ارزانی